Fazla kilolardan kurtulmak için ne yapmalı?


Havalar ısındı, Gardroplardaki kışlıkların yerini yazlıklar alıyor. O da ne kışın kilo mu almışız? Yazlık giysiler üzerimizde nasıl da kötü duruyor. Hemen, en kısa zamanda fazla kilolardan kurtulmamız lazım. Diyete başlamalı, hatta şok diyet yapmalı, egzersiz, yürüyüş yapmalı, vücüdumuzu tekrar forma sokmalıyız.

O kadar çok bayanın derdi ki bu fazla kilolar ne yapmalı, nasıl kilo vermeli, hangi diyeti uygulamalı gibi konular, son günlerin en çok sohbet konularıdır herhalde bayanlar bir araya geldiğinde. Bazılarının iradesi kuvvetli oluyor, diyet programlarına sadık kalıp zayıflayabiliyorlar. Bazıları da nekadar diyet yapsa da zayıflayamıyor, metabolizma diyet yapmakla, az yemekle harakete geçmiyor. Böyle zamanlarda zayıflamaya yardımcı olacak özel takviyeler bitkisel ürünler devreye giriyor. Bunlardan birisi de son zamanlarda adını çok sık duyduğumuz Dr. Mehmet Öz'ün tavsiyesi olan African Mango.

African Mango, Yağ yakıcı özelliği bakımından çok güçlü içeriğe sahip bir bitkisel gıda takviyesi. İçeriğinde Mango Meyvesi, Funda, Zencefil, Biberiye, Mate yaprağı, Tarçın Kabuğu, Yeşil çay, Zeytin yaprağı, Yulaf ve Siyah çay Bulunuyor. Ayrıca Mango Meyvesinin içeridiği vitaminler cilt ve saç sağlığı için çok faydalı, potasyum, Lif oranı yüksek, Etkili bir anti oksidan deposu.

Sizin için de kilo vermek zorsa, diyet yaparken vücudum enerjik, sağlıklı, zinde kalsın, daha kolay kilo vereyim diyorsanız, African Mangoyu değerlendirmenizi öneririm.

Yorumlar