Keçe Oyuncaklar ve Kalıpları

Keçe ile oyuncak yapmak isteyenler için birkaç örnek ve kalıp vermek istedim bugün yine. Ahtapot, balık, yengeç vb deniz canlıları pek rastladığım keçe oyuncaklardan değildi. ben çok sevdim bu şirin şeyleri:)
Yorumlar

 1. Tam da keçe, keeç diye kudurmuşken ne iyi oldu bu yazınız.. teşekkür ederim.. üstelik deniz hayvanlarına bayılan bir oğlum var..

  YanıtlayınSil
 2. Bir taşla iki kuş desenize:)) Çok sevindim.

  YanıtlayınSil
 3. ellerine sağlık arkadaşım.seni izlemeye aldım sevgilerimle...

  YanıtlayınSil
 4. Teşekkür ederim minti, faydalı olabildiyse ne mutlu bana. Hoş geldin bloguma.

  YanıtlayınSil
 5. Keçeye bayılırım, iyi kötü bir şeyler yapmışlığım var. Oğlumun odası deniz temalı, bu paylaşımı görmem ne iyi oldu. Çok teşekkürler:)

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. yaptıklarını gördüm blogunda, çok başarılı bence, bunlarla da çokoprensin odasına yeni sevimli süsler yapabilirsin, ya da elinde oynayacağı minik oyuncaklar da olabilir, ya da pano, ya da , ya da diye uzar gider bu liste :) İçinden ne gelirse artık, beni haberdar et olur mu ;)

   Sil
 6. merhaba keçe üzerine nasıl bi kalemle yıkayınca akmayacak şekilde resim yapabilirim.kumaş boyaların kalem gibi olanları varmıdır acaba teşekkürler.

  YanıtlayınSil
 7. AÇıkçası denemedim ama benim de düşümdüğüm bir konu. Tekstil kalemleri var onlardan deneyebilirsin bence. olumlu sonuç alacağını tahmin ediyorm.

  YanıtlayınSil
 8. yaa bunlar çok güzellll! Keçeye başlıyorum da blogun pek yararlı olacak:)
  Bana da beklerim
  ojesandigi.blogspot.com

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Ne güzel, hayırlı olsun diyeyim şimdiden, merakla bekliyorum güzel işlerinizi...

   Sil

Yorum Gönderme