CİCİBEBE SHOP.COM BEBEK ŞEKERİ-MAGNET KAPI SÜSÜ LOHUSA TACI NİŞAN-KINA-NİKAH TAKI YASTIĞI BEBEK ODASI MOBILYALARI CİCİBEBE SHOP.COM

5 Eylül 2013 Perşembe

Safari isimlik/Kapı süsü (Yiğit)


Safari modeli en çok beğenilen ve istenen kapı süslerinden oluyor. Yiğit için isminin harflerinden oluşan ve safari karakterlerinin süslediği bir model çalıştım bu kez.


Bayramdan önce yapılıp bayramda sahibini bulan bir çalışma idi Yiğit'in Kapı süsü, ancak bayram dönüşü bilgisayarım çalndığı için yayınlama fırsatı bulamadım. Bayram öncesi yaptığım diğer işlerden hafıza kartında fotoğrafı olanları fırsat buldukça düzenleyip yayınlıycam inşallah..
Bu arada tabiiki bu hırsızlık olayının bana öğrettiği çok önemli birşey de şu oldu, önemli dosyaları mutlaka yedeklemek, bu işi de ertelememek gerekiyormuş.
Bir kısmı iş ve ev bilgisayarlarım arasında taşındığı için yedekli idi zaten, ama taşımaya gerek görmediğim yine önemli ve azımsanmayacak bir arşivim, kalıp ve model dosyalarım vardı ve maalesef gitti. Yani anlayacağınız bilgisayar beni çok üzmedi, yenisini almak kolay, ama yıllarca biriktirdiğiniz şeylerin bir anda gidivermesi koyuyor insana..

Sağlık olsun, Allah beterinden korusun diyerek avutuyoruz kendimizi. Hırsızla evin içinde karşılaşmadığımıza şükrediyoruz bir de. Öyle olsa neler olurdu düşünmek bile istemiyorum..
Neyse, lafı fazla uzatmayayım, en kısa zamanda yeni yayınlarda buluşmak üzere diyerek, ve birkaç blog ziyareti yapmak üzere bir gezintiye çıkayım....

Bu arada diğer kapısüsü modellerime göz atmak isterseniz buraya ve diğer yayınlar için de etiketlere bakabilirsiniz...;)

Image Map

I heart FeedBurner