CİCİBEBE SHOP.COM BEBEK ŞEKERİ-MAGNET KAPI SÜSÜ LOHUSA TACI NİŞAN-KINA-NİKAH TAKI YASTIĞI BEBEK ODASI MOBILYALARI CİCİBEBE SHOP.COM

8 Kasım 2012 Perşembe

Keçeden lavantalı yastıklarİşte dünkü yazımda hazırlık aşamasındayken fotoğrafladığım keçeden lavanta kesesinin bitmiş hali ve diğerleri. Aslında bunlar kese değil, ama çeşitli adları var işte, kese, torba yastık. Hangi birini demeli bilmem. Yastığa daha çok benziyorlar sanırım. Keçe üzerine renkli kumaşlar kullandım çoğunda, bir tanesi keçe ile keçe oldu, o da güzel oldu bence.
Emek sensinde satıştalar.
Diğer lavanta keseleri için BURAYA, keçe ürünlerimin tamamını görmek için de BURAYA bakabilirsiniz. Facebook sayfama bakmayı da unutmayın :)

 Bu uğur böceklinin yeri bende özel :) En çok beğenilen renk: MOR neden acaba :)


Bu arada iki gündür iş yerindeki internet sıkıntımızdan bahsetmiştim dün, akşam saat altı gibi düzeldi şükür. Sadece internet değil telefon hatlarımız da kesikti, dış dünya ile irtibatımız cep telefonları sayesinde oldu anlayacağınız. İşlerin bir kısmını akşam eve götürmek zorunda kaldım önceki gün. Bizi arayan pek çok müşterimiz, tedarikçimiz cep telefonlarımızı biliyorsa ulaştı bize, çoğu ulaşamadı. NEDEN? Çünkü maalesef helal -haram ne demek bilmeyen, rızıklarını haram yoldan çıkaran, devlete millete nasıl zarar versek, nasıl işlerine engel olsak diye dolaşan insanlardan var etrafta. Gelip telefon hatlarımızın bağlı olduğu kofradaki kabloları, devreleri çalmışlar. Sadece biz değil başkaları da mağdur oldu yani. Yanlarına kalır mı? Kalmaz elbet. Allah ıslah etsin diyorum böylelerini. Türk Telekom normalde arızalara çok hızlı cevap veriyor ama bukez şaşırttı beni, sıradan bir durum olmamasına bağlayarak suizan etmiyorum :)
Ee ne oldu sayalerinde mobil oldumm :)
Hadi kalın sağlıcakla, lavanta yastıklarımı beğendiyseniz de beğenmediyseniz de söyleyin bana bileyim aşağıdaki yorum kısmında olur mu :)
Image Map

I heart FeedBurner