CİCİBEBE SHOP.COM BEBEK ŞEKERİ-MAGNET KAPI SÜSÜ LOHUSA TACI NİŞAN-KINA-NİKAH TAKI YASTIĞI BEBEK ODASI MOBILYALARI CİCİBEBE SHOP.COM

20 Ekim 2012 Cumartesi

Ödül!!

Sevgili hayal iğnesi göndermiş. Amacı takipçi sayısı 200 den az olan blogların tanıtımına katkıda bulunmak olan bir ödül bu. Beni de düşünmüş sağolsun. E bu ödülün amacına ulaşması için ne yapmak lazım, Verilen linklerdeki bloglara bir bakıp, ilgi alanımız dahilinde ise takibe almak gerek değil mi? Ben de Hayal iğnesinin verdiği linklere, hatta daha da öncekilere de geri dönerek şöyle bir göz attım, ve yeni, güzel, gelecek vaad eden bloglar keşfettim. Yazıyı okuyan arkadaşlarımdan ricam siz de verdiğim linklere bir göz atar mısınız lütfen, Belki de sizin de takip etmek isteyeceğiniz bloglarla tanıştırabilirim sizi ne dersiniz?

İşte tavsiye bloglar:
  • Elişleri dünyası  Blog sahibesi arkadaşımdır aynı zamanda :) Kendi yaptığı örgüler ve havlu süslemeleri var blogunda
  • Küçük mucizelerim Daha yolun çok başında, yaptığı dekupaj çalışmalarını paylaşarak başlamış bloguna, eminim daha çok güzel işler göreceğiz kendisinden.
  • Bora'nın dünyası Dünya tatlısı yakışılı boranın maceralarını okumak isteyenler mutlaka takip etmeli, ben zevkle okuyorum Boranın annesinin güzel yazılarını..
  • Serra'nın annesi yine anne, annelerin ve anne adaylarının okuması gereken güzel paylaşımları var..


Image Map

I heart FeedBurner