CİCİBEBE SHOP.COM BEBEK ŞEKERİ-MAGNET KAPI SÜSÜ LOHUSA TACI NİŞAN-KINA-NİKAH TAKI YASTIĞI BEBEK ODASI MOBILYALARI CİCİBEBE SHOP.COM

22 Ekim 2012 Pazartesi

Masalarımda neler var dersiniz ? (Mim)

Biraz geç kalmış olsam da Sevgili blog arkadaşım evim benim atölyem'in gönderdiği mim nihayet yayınlanıyor. Çalışma masanızda neler var diye soran bir mim di bu, neler yok kiiii diye cevaplayasım geldi:)
Benim bir iş yerinde bir de evde olmak üzere iki adet masam var efendim, İkisi de birbirinden dağınık, ikisi de birbirinden perişan halde. Ama bu mimi alınca azmettim, sebat ettim ve biraz yola soktum kendilerini :b
Ancak bukadar oldular :)
İlk gördüğünüz iş yerindeki masam. 
Baya bi toparlamışım ha :)
Güneş ışığının yansımasıyla kamufle olmuş bir yığın var orada işi bitip dosyalanmayı bekleyen evraklardan oluşan. Resim çekicem diye hizaya girdiler, yoksa öyle bir arada durdukları görülmüş şey değildir :)
 Burada da hesaba çekilmeyi bekleyen evrak yığını var, vazgeçilmez telefonum,yazıcım, ajanda, kaşeler, kartvizitler, ıvır-zıvır işte.Klavyenin arkasında gördüğünüz turuncu nesne, kendi ellerimle ördüğüm bardak altlığım, gerilerde bir postum vardı kendisiyle ilgili..
Ve evdeki masam, Blogumda gördüğünüz el işleri kendisinin yardımı ile yapılır. Birazcık toparlanınca nasıl şen oldu anlatamam, Tarihinde çok az rastlanmış bir durumdur bu, ve genelde çok kısa sürer :)
O kutular bir açılır pir açılır...
Gördüğünüz gibi şeffaf saklama kapları kullanıyorum en sık kullandığım malzemeler için, zaman kaybını önlüyor şeffaf kutular.
 Hobi dolabımdan burada bahsetmiştim daha önce size. Çoook kahrımı çekmiş hala da bana katlanan dolabım..
bu mimi de böylece tamamlamış oluyoruz sanırım. Eeee şimdi kime gitse kime gitseee?
Bursalı bir blogger'a gidiyor:) Biç Dik Giy
Bilgenin gemisi'ne gidiyor
veee Evim academy'e gidiyor..
Hadi kızlar sıra sizde :)Image Map

I heart FeedBurner