CİCİBEBE SHOP.COM BEBEK ŞEKERİ-MAGNET KAPI SÜSÜ LOHUSA TACI NİŞAN-KINA-NİKAH TAKI YASTIĞI BEBEK ODASI MOBILYALARI CİCİBEBE SHOP.COM

10 Eylül 2012 Pazartesi

Ahşap Kitaplığımı boyadım

Yeni bir haftaya başladık yine En sevmediğim gün galiba pazartesi, Keşke bugün de pazar olsaydı. Sadece pazar tatil olunca yetmiyo, pazartesiye için için kin güdüyorum böyle olunca, hatta artık bu kinimi dışa da vurmaya başladım.
Ben kendisine kin gütmüşüm de Pazartesinin çok umrundaydı bu sanki. 'Sen bana küsmüşsün ben de sana küseyim' demiyo, İşleri sıralıyo ardı ardına. Birazdan ben bu isteksizliğimi üzerimden atmak ve işlere sarılmak zorunda kalacağım, iyisi mi tatlı tatlı yapalım, küslüğü bir tarafa bırakalım ve güzel mutlu ve verimli bir hafta olmasını dileyerek pazartesiden de özür dileyelim dimi?
Herkes için güzel bir hafta olmasını diliyorum. bu haftaya birkaç hafta önce bir pazar günü boyadığım kitaplığımı göstererek başlamak istiyorum.Kendisi aslında benim nerdeyse 20 yıldır kullandığım kitaplığımdı. Kitaplar çoğalıp almaz olunca emekliye ayrıldı ve daha rahat bir görev aldı. Benim hobi dolabım oldu. Malzemelerimi barındırdı. Ama zamanla bu hobi dolabı da sık sık kullanılır olmaya başladı ve emektar dolabım biraz yenilenmek istiyacı hissetti. Yenilik te ola ola bir boyanmak oldu.
Maviciğimin ayna çerçevesini
boyamasından cesaret alarak, ne zamandır aklımda olan dolabımı boyamaya giriştim ben de. Zımpara falan yapmadan, sadece silerek, sprey boya ile fıs fıs boyayıverdim. Öyle kolaymış gibi söylediğime bakmayım yordu beni aslında. 4 kutu beyaz sprey boya yedi, daha olsa da yerdi. Bazı yerleri dalgalı kaldı, tam kapanmadı sanki, ama zaten içi dolu olacak, diye dışına daha çok özen gösterdim. Ona rağmen yan tarafında da biraz dalgalanma var gibi geliyor. Amaaa yirmi yıllık dolap bundan daha iyi ancakbir profesyonelin elinde olabilirdi diye avutuyorum kendimi. 

Image Map

I heart FeedBurner