CİCİBEBE SHOP.COM BEBEK ŞEKERİ-MAGNET KAPI SÜSÜ LOHUSA TACI NİŞAN-KINA-NİKAH TAKI YASTIĞI BEBEK ODASI MOBILYALARI CİCİBEBE SHOP.COM

9 Ocak 2012 Pazartesi

BENİM DE ELİMİN HAMURU OLDU!!Sonunda bunu da yaptım. Elimi hamura buladım. Uzuunca zamandır çeşitli bloglarda gördüğüm şeker hamuru ile yapılan kurabiyeler pastalar iştahımı kabartırken, bir yandan da bu güzel şeyler nasıl yapılır diye merakımı ve öğrenip yapma isteğimi kıpraştırıp duruyordu.

Araştırdım, soruşturdum, okudum vee sonunda bir deneme yapma cesaretini kendimde buldum.

Sonuç aşağıda resimlerini gördüğünüz kurabiyeler ve benim bu işi bilenlerine bırakma kararım oldu.

Tamam kurabiyeler fena olmadı, ama okadar zahmete değer mi bilemedim. Daha az zaman ve efor harcayarak daha lezzetli kurabiyeler yaptığım oldu. Tabiiki işin ustaları benimkilerden çok daha yemeye değer, damakta ve gözde tat bırakan harika kurabiyeler yapıyolar.

Bu kurabiye deneyimden sonra kendime çıkardığım dersler şunlar oldu:

1-Her işe burnunu sokma
2-Gördüğün her güzel şeyi yapabileceğin fikrinden vazgeç artık, yetenek ve beceri diye bişey var, ve o sende olmaya bilir buna alış.
3- Ama yine de herşeye rağmen, yaşın kaç olursa olsun, öğrenme ve yeni şeyler deneme azminden vazgeçme, kimbilir belki de birgün, onlardan biri sayesinde yıllar önce kaybettiğin şeyi bulursun!!
Image Map

I heart FeedBurner