CİCİBEBE SHOP.COM BEBEK ŞEKERİ-MAGNET KAPI SÜSÜ LOHUSA TACI NİŞAN-KINA-NİKAH TAKI YASTIĞI BEBEK ODASI MOBILYALARI CİCİBEBE SHOP.COM

4 Mayıs 2011 Çarşamba

BEBEKLER İÇİN ATEŞ BANDI

Bir haftalık aradan sonra yine burdayım. Geçen hafta dediğim gibi yoğun ve stresli geçti, bu haftanın da pek farkı yok, ama ben bu arada yine de fırsat bulup bir ürün tanıtımı yapmak istiyorum size.

Ürünümüz "babyser ateş bandı". Bebeklerin ateşini ölçmek için çeşitli yollar var, henüz anne olmadığım için çok detaylı bilmiyorum bunları. Benim size tanıtmak istediğim ürün, bebeğinizin ateşinin olup olmadığını sadece bir bir kumaş bant yoluyla anlamanızı sağlıyor. bu bantı bebeğinizin başına taktığınızda, eğer ateşi müdahale etmenizi gerektirecek ölçüdeyse, üzerindeki ateşim yok yazısı silinmeye başlıyor. Nanoteknoloji tekniğinin tekstilde uygulanmasıyla elde edilen bu bantın kumaşı doğal pamuk içeriyor. Bebeğinizin cildine temasının hiç bir sakıncası yok, esnek, uzun zaman, yıkayıp tekrar tekrar kullanabileceğiniz, bebeğinizi rahatsız etmeden, ateşinin olup olmadığını anlayabileceğiniz, kullanışlı olduğunu düşündüğüm bir ürün. Ateşini düşürmeye çalıştığınız bebeğinizin başındayken de, ateşi düştüğünde yazının tekrar görünür olduğunu görüp derin bir oh çekip rahatlayabilirsiniz.

Benim yakın çevremde deneyebileceğim bir bebek olmadığından, size yazının nasıl silindiğini göstermek için ufak bir deney yaptım :)


fincana ılık su doldurup, bantı temas ettirdiğimde yazı yavaş yavaş kayboldu.


Babyser ateş bandını üreten firma, iş çevremden tanıdığım bir firma, kendileriyle ürün hakkında detaylı konuşma imkanı henüz bulamadım. Mutlaka kaç derece ateşte bu etkiyi gösterdiği ile ilgili deneyleri yapmışlardır. Küçük bebeği olan bir iş arkadaşımın aklına, ısıya göre renk değiştiren mama kaşıkları geldi bunu görünce, bebeği için hemen almak istediğini ve çok işine yarayacağını söyledi. Ben de arkadaşımın ilgisi üzerine size tavsiye etmeye karar verdim. Eczanelerde bulabilirsiniz, eğer bulamaz ve almak isterseniz de bana ulaşırsanız, seve seve yardımcı olmaya çalışırım size. Tabiki temennim hiç gerekli olmaması böyle ürünlerin, tedbir için alınsa da bir kenarda beklemesi ;)Image Map

I heart FeedBurner