CİCİBEBE SHOP.COM BEBEK ŞEKERİ-MAGNET KAPI SÜSÜ LOHUSA TACI NİŞAN-KINA-NİKAH TAKI YASTIĞI BEBEK ODASI MOBILYALARI CİCİBEBE SHOP.COM

16 Mart 2011 Çarşamba

Önerisi olan var mı?

Yeni nesilde marka tutkusu malum, benim de onbeş yaşında bir yeğenim var, ne yapsak vazgeçiremiyoruz markalı eşya kullanma sevdasından. Arkadaşları çok etkili oluyor sanırım, biz ne desek bir kulağından girip öbüründen çıkıyor. Giysi, ayakkabı, aksesuar, okul malzemeleri bile markalı olacak beyimizin.

Şimdi görüyor ben evde ufak tefek hobi olarak bişeyler yapıyorum, geçenlerde keçeden bi anahtarlık yapmıştım, tutturdu bana da nike logosunun anahtarlığını yap diye! Dalga geçtim orijinal olmaz klasını sarsar falan ama oralı olmadı, hatırlatıp duruyor ikide bir.

Nasıl yapıcam hiç bir fikrim yok, şu resimde görüldüğü şekilde kesip dikip içini doldursam olur mu acaba? Öneriniz olursa benimle paylaşır mısınız lütfen, malzeme şartımız yok allahtan, keçe, kumaş, örgü bile olabilir, ama illa nike logosu olacak biryerinde. Yardımlarınızı bekliyorum. Lütfen yorumsuz bırakmayın :)
Image Map

I heart FeedBurner