CİCİBEBE SHOP.COM BEBEK ŞEKERİ-MAGNET KAPI SÜSÜ LOHUSA TACI NİŞAN-KINA-NİKAH TAKI YASTIĞI BEBEK ODASI MOBILYALARI CİCİBEBE SHOP.COM

25 Mart 2011 Cuma

bi de başlık bulmak için düşünerek vakit kaybetmek istemiyorum, erişim engellenmeden bu postu yayınlamalıyım. Ne başlık oldu ama :))))    Nihayet günler sonra kumanda panelime erişebildim. Biraz fazla uzun sürmedi mi bu işin düzelmesi sizce de? Bloglara erişilebileceğine dair karar çıkalı on gün oldu. Haberin detayları ve dökümanlar burada. Erişimin sağlanmasının 4-5 günü bulacağı yazıyordu , ama biz hala dns ayarlarıyla oynayıp duruyoruz bloglara girebilmek için. forumdan arkadaşlarımın bir kısmının da benim gibi blogları göremediklerini biliyorum. birkaç gün sabrederiz demiştik ama kaç birkaç gün oldu? Allahtan bu günlerde işlerimin yine yoğun zamanları da fazla blogla uğraşmıyorum, yoksa baya sinirlenirdim herhalde.

 Önceki yazımda gördüğünüz yaramaz köpeğimi örüp bitirdikten sonra kendime birazcık tatil verdim, bir-iki akşam evde miskinlik yaptım. ayaklarımı uzatıp kanepede, laptopumu aldım dizlerimin üstüne, yanımda kahvem, bir de oyun indirdim  değmeyin keyfime:)). gizli nesne bulma oyunlarına bayılıyorum. Fena sayılmayacak bi arşivim var. oynadığım oyunları silip atmaya kıyamıyorum, tekrar oynuycam sanki :)

  Ama oyun kahve keyfi de bir yere kadar, alışmışım bişeylerle uğraşmaya, bi hediye fikri vardı aklımda bir süredir. Rahat duramadım yerimde, onu çalışmaya başladım akşam, Bakalım nezaman bitecek? :) Karar veremiyorum çünkü bir türlü onu da yapayım, bunu ekliyim, şunu çıkarayım... ben bitirene kadar bebek büyümese bari :)) Şimdilik bu halde. :)

Image Map

I heart FeedBurner