CİCİBEBE SHOP.COM BEBEK ŞEKERİ-MAGNET KAPI SÜSÜ LOHUSA TACI NİŞAN-KINA-NİKAH TAKI YASTIĞI BEBEK ODASI MOBILYALARI CİCİBEBE SHOP.COM

17 Şubat 2011 Perşembe

Allahım, Çok Mes'udum... Sonunda Yaptım işte. Huzurlarınızda benim Hello Kitty'm:))
Bütün alaylı bakışlara, bıyık altından gülüşlere, hatta açıktan yapılan (aile içinde) eleştirilere göğüs gerdim, yılmadım ve bitirdim narin Kitty'mi. Allahım çok mes'udum. Çocukken beni mahrum ettiniz böyle oyuncaklardan, yaşayamadığım çocukluğumu bırakın da şimdi birazcık olsun böyle yaşayayım, engel olmayın bana dedim, Siper ettim kendimi örgüme, kimse görmeden gizlice devam ettim örmeye ve tataamm!! Beni nankörlükle suçladılar biliyor musunuz:(
Bir sürü oyuncağım olmuş, Almanyadan bile gelmiş miş, ben niye hatırlamıyorum dedim, çünkü hepsini paralamışım. Ben? Kıymet bilmiycem? Yalan, iftira.
Neyse, son gülen ben oldum:)) Şaşırdılar, çünkü beğendiler. Bu Kity'i hemen sevgili Ser'ciğim sahiplendi, işyerimdeki arkadaşlarımdan ikisi de sipariş verdi. Ağzım kulaklarımda anlıyacağınız.:))


Ama teşekkür etmem gereken birileri var. Onları söylemeden edemiycem. Öncelikle Sevgili Yasemin Kale'nin hello kitty yapılışı rehberim oldu. Kendisini uzun zamandır takip ediyorum zaten, bu rehberi yayınlaması da benim için çok çok iyi oldu. Daha sonra da burdaki ve şurdaki  yazılarımda yorumlarıyla bana destek veren, beni yüreklendiren sevgili arkadaşlarıma, teşekkürler.
Gören de bi Kitty yaptım diye Hemen kendimi amigurumici oldum sanıyorum zannedicek, yok öyle değil de, ama mutlu oldum ya. Biliyorum daha çoook ekmek yemem lazım olmak için, çok çalışmam lazım çok. Yine de bi ışık gördüm kendimde, ondan bu mutluluğum. Siz ne dersiniz?
s

Image Map

I heart FeedBurner