CİCİBEBE SHOP.COM BEBEK ŞEKERİ-MAGNET KAPI SÜSÜ LOHUSA TACI NİŞAN-KINA-NİKAH TAKI YASTIĞI BEBEK ODASI MOBILYALARI CİCİBEBE SHOP.COM

31 Ağustos 2010 Salı

Acaba ben bir prensesmiyim:))

      Ben bir prenses olabilirmiyim acaba. Ya da şöyle sorayım: prenses olarak dünyaya gelmiş olabilir miyim?
Ne saçma soru dimi? Ama gerçekten bu soruyu kendime sorduğumu ve bunu anlamak için bi deney yaptığımı hatırlarken gülüyorum şimdi:))
      Orta halli bir ailenin son çocuğu, (son dediysem 3 numarayım çok sanmayın), İki yaramaz abinin, tek kız kardeşi olarak dünyaya gelmiş olan ben, artık nasıl masallar dinlemişsem, bi ara prenses olduğumdan şüphelenmiştim. Kırk kat kuş tüyü yatağı doğal olarak bulamadığım için, tek kat yün yatağımın altına koyduğum nohut tanesinin, beni uykumdan edip etmeyeceği denemesini yapmış ve hüsranla uyanmıştım:) Prensesler gibi uyumuştum o gece:( Yatağımın altındaki nohuta rağmen, deliksiz, upuzun, huzurlu bi uykuydu.Ben kim, prenses olmak kimdi.
      Yani tamam, Bir ailenin en küçük çocuğu ve tek kızı olmak, beni birazcık şımartmış olabilir, itiraf ediyorum. Babamın işinden dolayı güzel giysiler giyer, çeşitli oyuncaklarla oynardım. bu da etkili olmuş olabilir. Ama Allahtan daha geç dünyaya gelmemişim. ne demek istediğimi şu aşağıdaki bebek yatakları ve odalarını gördüğünüzde anlayacaksınız. Vallahi bunlar gibi, ya da yanından yakınından geçen bi yerde uyusam deneye falan gerek duymaz, Prensesliğimi ilan ediverir, ben prensesim diye dolaşırdım.

      Şu sitede gördüğüm üç çocuğun benzer mobilyalar için olan yorumlarını, ben yorumsuz aktarmak istiyorum size. Sadece şunu demek istiyorum onlara. Sizi çok iyi anlıyorum çocuklar.
      yorum 1-"ben gerçekten böyle odam olsun isterdim .ama o kadar paramız yok iki kişib yiz ben ile kardeşi,m gerçekten böyle bir odamız olsun isterdim.gerçekten çok güzeller "
      yorum 2-"bende böyle bir odam olmasının çok isterdim. ama o kadar paramız yok. ben bu oda takımlarını çok beğendim. . ."
             yorum 3-"keşke benimde böle odam olsaydı paramı toplaıp yakında genç odası alcam şu an çocuğum aam paramı biriktiremne kadar genç olurum :):):):)"


resimler için linkler: -1- -2- -3- -4- Image Map

I heart FeedBurner